Hemen Arayın: 0530 527 37 16

Hakkımızda

1945 yılında Kastamonu’nun Tosya ilçesinde imalat hayatına başlayan “RMZ DOOR” üçüncü kuşakla  TOSYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE bulunan  6,000 mt 2 kapalı alanda imalat hayatına devam etmektedir.   Kalite ve dürüstlüğü ön planda tutan RMZ DOOR gelecek günlere sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

RMZ DOOR son yıllarda lake ve  pvc membran kapı üretimine yoğunlaşarak uzmanlaşmıştır. Son teknoloji makina parkuruyla kapı yüzeylerini dünyanın en prestijli markası olan wemhöner marka balon presle, kasa ve pervazlarıda barberan sarma makinası ile kaplayarak üretim yapmaktadır.Lake kapıları Cefla pozitif basınc tünelli boya makinasında boyayarak üzerine UV lak uygulamakta ve mükemmel rijtitlik ve pürüzsüz bir yüzeye sahip kapılar üretmektedir. Üretilen lake kapılarda son olarak uygulanan UV lak ile 10 yıl solmazlık sararmazlık ve çizilmezlik garantisi vermektedir.

Hızla büyüyen RMZ DOOR 14 ülkeye ihracatla ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır

 TAKSİT İMKANI
TAKSİT İMKANI
Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.
 GÜVENLİ ÖDEME
GÜVENLİ ÖDEME
Güvenli ödeme sisteminin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması Iyzico tarafından sağlanıyor.
 0850 255 0 508
0366 313 64 14
7/24 Teknik Destek hattımızı arayarak Müşteri temsilcilerimize problem bildiriminde bulunabilir, tüm konulara ilişkin bilgi ve destek alabilirsiniz.